Apple si vyvíjí i vlastní čip pro řízení spotřeby, původnímu dodavateli se opět propadla hodnota na burze

Názory k článku

dolph1888  |  11. 04. 2017 18:05  |  Microsoft Windows 10 Chrome 57.0.2987.133

U tohoto tématu jde o ošemetnou věc. Nikdo neříká, že vývoj podobných technologií nemá význam. Jó, když ani Apple a další giganti (Elone, kde jsi?) nejsou sto vyrobit lepší, bezpečné články (prostě takové co mohou jít do sériové výroby a hlavně za rozumnou cenu znásobí kapacitu, protože laboratorní kousek není finální produkt), snaží se tímto způsobem. Jeho úskalí je ovšem nasnadě, mobily i třeba NB, řeší za chodu zbytečné SW / HW události, především při činnosti i v nečinnosti, kdy šetří na aplikacích na pozadí, případně u HW vypínají nepotřebné části čipu, disky, grafické čipy a další. Problémy jsou 2, jeden, že náběh do plné použitelnosti pak chvíli trvá a může být i zdrojem komplikací (zamrzání, chyb), druhý horší, výdrž baterie je hezká při mizivém či nízkém zatížení (jenže proto jsem si asi zařízení nekoupil, že?), jak chci začít skutečně něco dělat, využívat možností zařízení nadoraz - je mi šetřící mód k ničemu, zde již "podvádět" nelze a zbývá jen powebanka, tedy baterie dobíjející baterii (mobil) či autobaterie (NB, PC na zádech pro VR).
> Bez zaváhání zopakuji - nové články, akumulátory jsou řešení, ne úspora.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (6)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
TrueStory  |  12. 04. 2017 06:32  |  Microsoft Windows 10 Chrome 57.0.2987.133

Tohle Apple docela manažersky i lidsky PODĚLAL!!! Likviduje svoje obchodní partnery a dělá jako by se nechumelilo...Jenže tupí manažeři, kteří znají jen excelovské tabulky a kalkulačky už spoustu věcí nechápou! Je to jako ve známém příkladu v první třídě: "Na drátě sedí pět holubů. Myslivec jednoho zastřelí. Kolik jich tam zůstane?"
"Správná" školní odpověď je 4, protože 5-1=4. A takto vše chápe u blbý manažer!Ovšem prakticky je to NULA, jelikož zbývající 4 holubi nebudou čekat než je myslivec taky zastřelí a ULETÍ PRYČ!A teď právě vidí VŠICHNI obchodní partneři Applu, že už vy*ebal právě s druhou společností a dá se předpokládat, že udělají určité kroky, které budou Apple mrzet.
I když tohle nikdy tupý excelovský manažer nepochopí, protože ten si právě myslí, že odrovnají jednu firmu, pak druhou a všechny ostatní budou sedět a čekat "než na ně přijde řada" jako by to měl dělat "správnej" holub podle paní učitelky

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (11)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor