Lidl už brzy spustí e-shop. Čekání si můžete zkrátit hraním na obchod v mobilu

Na českém e-shopovém trhu se letos očekává významná novinka v podobě vstupu společnosti Lidl. Ta v Česku působí od roku 2003 a nyní zde provozuje 234 prodejen. Nabízí primárně potraviny, ale také různorodé spotřební zboží převážně vlastních značek. Lidl je v Česku poměrně populární, proto je možnost nákupů online již docela očekávanou událostí.

Že se Lidl u nás pustí do internetového prodeje se začalo šuškat už v loňském roce. Online prodej funguje už například v sousedním Německu. Spuštění se původně očekávalo již na jaře, nicméně na aktuálně položenou otázku, kdy se spuštění dočkáme, odpověděla Kateřina Jašková z PR oddělení společnosti: „Již brzy. Právě finišujeme.“

Co bude v nabídce? Dá se očekávat, že e-shop bude fungovat tak, jako právě u západních sousedů. Nebude tedy nabízet potraviny a tím konkurovat například společnosti Tesco a jeho rozvážkové službě iTesco. Zaměří se na prodej spotřebního sortimentu, který v prodejnách nabízí jen v rámci specializovaných týdenních akcí. V e-shopu bude zboží k dispozici neustále, navíc v daleko širší nabídce.

Dnes se však Lidl připomněl s jinou novinkou pro skalní příznivce značky, kterým nestačí v prodejnách jen nakupovat. Nově je k dispozici strategická hra My Lidl Shop, která vám možní zahrát si na manažera prodejny Lidl. Hledejte v App Store nebo Google Play.

Témata článku: Byznys, Google, Web, Lidl, App Store, E-shopy, Německo, Mobil, Tesco, Česká republika, Hraní, Loňský rok, Značka, E-shop, Spuštění, Čekání, Internetový prodej, Očekávaná událost, Prodejna, Rozvážková služba, Strategická hra, Široká nabídka, Významná novinka, Západní soused, Spotřební zboží

20 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Dusan 27. 7. 2017 11:41:01
    Tak to je ovsem naprd. :-( Kdyz bych neco nakupoval z Lidlu, tak prave...
  • David Kollier 27. 7. 2017 9:53:40
    Oprava titulku: HUMUS už brzy spustí e-shop.
  • Roman Vronek 27. 7. 2017 9:06:54
    Nejlepší scénu jsem viděl v Lidlu, když do prodejny zjevně přijel nějaký...