Lidl už testuje český e-shop. Zatím v něm mohou nakupovat jen zaměstnanci

Mezi české e-shopy se brzy zařadí společnost Lidl. Ta v Česku působí od roku 2003 a nyní zde provozuje 234 prodejen. Nabízí primárně potraviny, ale také různorodé spotřební zboží převážně vlastních značek. Lidl je v Česku poměrně populární, proto je možnost nákupů online již docela očekávanou událostí. E-shop už má v provozu a testuje ho na svých zaměstnancích, informuje web Médiář.

Internetový obchod Lidlu poběží na adrese Lidl-Shop.cz, kde je nyní vstup možný jen pro přihlášení. Nakupovat zde může zatím jen 9500 zaměstnanců Lidlu, na kterých se funkčnost a procesy v obchodě otestují. V případě bezproblémového provozu bude brzy e-shop zpřístupněn všem.

Centrálou e-shopu je obří sklad v Plzni, odkud se bude zboží expedovat do celého Česka. V e-shopu bude Lidl nabízet spotřební zboží a oblečení svých privátních značek. Do prodeje potravin po vzoru konkurenčního řetězce Tesco se Lidl nepouští.

O vstupu Lidlu mezi české e-shopy jsme nedávno diskutovali v Týdnu Živě:

Témata článku: Byznys, Lidl, E-shopy, Potraviny, Zaměstnanci, Český e-shop, Česká republika, Plzeň, Bezproblémový provoz, Očekávaná událost, Obří sklad, Zboží, Médiář, E-shop, Tesco, Internetový obchod, Spotřební zboží, Možnost nákupů, Značka

30 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Zann 12. 9. 2017 5:22:04
    Apropos, Lidl ... asi jste zaznamenali jejich "lidumilskou" kampaň typu...
  • neilz 12. 9. 2017 1:35:06
    at radsi vrati normalni igelitky a strci si dopr*dele ty predrazene...
  • Zbyněk Říha 11. 9. 2017 19:37:46
    půjde tam koupit křížek?