Odcházející šéfka Yahoo – Marissa Mayer oznámila, že už se těší na používání Gmailu od Googlu

Odcházející šéfka Yahoo – Marissa Mayer oznámila, že už se těší na používání Gmailu od Googlu

Verizon úspěšně dokončil akvizici Yahoo v hodnotě 4,48 miliardy dolarů a s tím přichází i na dohodu, že dosavadní šéfka Yahoo – Marissa Mayer odchází, pochopitelně i s pěkným zlatým padákem v hodnotě 23 milionů dolarů.

I když Marissa Mayer ukončila spolupráci s Yahoo teprve v úterý, už se postarala o značné rýpnutí s ohledem na kvalitu e-mailového řešení od Yahoo (alespoň z jejího pohledu).

Na londýnské konferenci totiž prohlásila, že už se těší, že začne opět používat Gmail – produkt který sama pomáhala vytvářet a ve kterém se jí pracuje nejrychleji.

Marissa Mayer nastoupila do Google v roce 1999 jako 20. zaměstnanec a jednalo se o první inženýrku, která rovněž programovala a měla pod sebou týmy dalších programátorů. Postupně se z produktového hlediska podílela na nejvýznamnějších produktech Googlu - Adwords, Gmail, Mapy, Obrázky, Zprávy, Knihy a dalších, včetně hledání. Z Googlu do Yahoo odešla po 13 letech.

Foto: Adam Tinworth, CC BY-ND 2.0

Témata článku: Google, Bulvár a vtípky, Gmail, Yahoo, Marissa Mayer, Verizon, Flickr.com, Google AdWords, Google Photos, Mayer, Foto kniha, Dolar, Kniha, Produkt, Adwords, CC BY-ND, E-mailové řešení, Nejvýznamnější produkt, Používání, Šéfka, Americký gigant

31 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Heta 15. 6. 2017 7:47:17
    Takto to vypadá, když na vedoucí pozice nastupují manažeři zcela bez...
  • dpcstb 14. 6. 2017 23:02:08
    tupana... ved to je jej vizitka ako ten yahoo mail vyzera ceo velkej...
  • Dave Werl 14. 6. 2017 20:54:10
    Přesně toto je temná stránka kapitalismu. Nastoupila do klesajícího Yahoo,...
Určitě si přečtěte