10 nejhorších produktů v historii Microsoftu

10 nejhorších produktů v historii Microsoftu

Microsoft Zune

Hudební přehrávač Zune měl konkurovat úspěchu iPodu od Applu, ale přišel na trh pozdě až v roce 2006. To je pouze rok před uvedením prvního iPhonu a integrace přehrávačů rovnou do nové generace chytrých telefonů. Apple měl v té době na trhu iPod už pátým rokem a obrovskou nabídku skladeb s možností synchronizace přes iTunes.

Klepněte pro větší obrázek

Microsoft v průběhu let představil několik modelů, které měly i vychytané funkce, mezi kterými byly i jednoduché hry. V roce 2012 ale Microsoft výrobu a prodej Zune oficiálně ukončil, protože ani po mnohaletém úsilí a drahém marketingu se nepodařilo dostat ani do první pětky nejprodávanějších kapesních hudebních přehrávačů.

Diskuze (130) Další článek: Vybíráte herní periferii nebo hardware? Pak zapomeňte na nálepku Gaming

Témata článku: Software, Hardware, Microsoft, Technologie, Windows, Historie, Operační systémy, Mobilní telefon, Mira, Nenávist, Millenium Edition, Chytré hodinky ios, Mobilní Windows, Produkt, Chytré hodinky s telefonem, Alias, Smart Watch, Chytré hodinky pro iphone, Chytré hodinky windows, Grafické prostředí, Chytrý displej, Paušální poplatek, Mobilní telefony s windows 10, Profesionální uživatel, Chytré hodinky pro windows phone