10 nejhorších produktů v historii Microsoftu

Microsoft Zune

Hudební přehrávač Zune měl konkurovat úspěchu iPodu od Applu, ale přišel na trh pozdě až v roce 2006. To je pouze rok před uvedením prvního iPhonu a integrace přehrávačů rovnou do nové generace chytrých telefonů. Apple měl v té době na trhu iPod už pátým rokem a obrovskou nabídku skladeb s možností synchronizace přes iTunes.

Klepněte pro větší obrázek

Microsoft v průběhu let představil několik modelů, které měly i vychytané funkce, mezi kterými byly i jednoduché hry. V roce 2012 ale Microsoft výrobu a prodej Zune oficiálně ukončil, protože ani po mnohaletém úsilí a drahém marketingu se nepodařilo dostat ani do první pětky nejprodávanějších kapesních hudebních přehrávačů.

Diskuze (130) Další článek: Vybíráte herní periferii nebo hardware? Pak zapomeňte na nálepku Gaming

Témata článku: Technologie, Microsoft, Software, Hardware, Windows, Historie, Operační systémy, Mobilní telefon, Chytré hodinky ios, Profesionální uživatel, Grafické prostředí, Mobilní Windows, Paušální poplatek, Zune, HIS, Chytré hodinky pro iphone, Chytré hodinky s telefonem, Přítelkyně, Mobilní telefony s windows 10, Millenium Edition, Chytré hodinky pro windows phone, Produkt, Rádce, Revoluční přístup, Mira, Software na Heureka.cz