10 nejhorších produktů v historii Microsoftu

10 nejhorších produktů v historii Microsoftu

Microsoft Zune

Hudební přehrávač Zune měl konkurovat úspěchu iPodu od Applu, ale přišel na trh pozdě až v roce 2006. To je pouze rok před uvedením prvního iPhonu a integrace přehrávačů rovnou do nové generace chytrých telefonů. Apple měl v té době na trhu iPod už pátým rokem a obrovskou nabídku skladeb s možností synchronizace přes iTunes.

Klepněte pro větší obrázek

Microsoft v průběhu let představil několik modelů, které měly i vychytané funkce, mezi kterými byly i jednoduché hry. V roce 2012 ale Microsoft výrobu a prodej Zune oficiálně ukončil, protože ani po mnohaletém úsilí a drahém marketingu se nepodařilo dostat ani do první pětky nejprodávanějších kapesních hudebních přehrávačů.

Témata článku: Software, Hardware, Microsoft, Historie, Technologie, Windows, Operační systémy, Mobilní telefon, Mobilní telefony s windows 10, Chytré hodinky pro ios, Smart Phone, Revoluční přístup, Grafické prostředí, Hodinky dotykové chytré, Smart Watch, Mira, Rádiový signál, Dětské chytré hodinky, Chytrý displej, Mobilní Windows, Chytré hodinky windows, Nejprodávanější mobilní telefony, Rádce, Chytré hodinky s telefonem, Chytré hodinky pro windows phone

Určitě si přečtěte