Technologie | Microsoft | Historie

10 nejhorších produktů v historii Microsoftu

10 nejhorších produktů v historii Microsoftu

Microsoft Zune

Hudební přehrávač Zune měl konkurovat úspěchu iPodu od Applu, ale přišel na trh pozdě až v roce 2006. To je pouze rok před uvedením prvního iPhonu a integrace přehrávačů rovnou do nové generace chytrých telefonů. Apple měl v té době na trhu iPod už pátým rokem a obrovskou nabídku skladeb s možností synchronizace přes iTunes.

Klepněte pro větší obrázek

Microsoft v průběhu let představil několik modelů, které měly i vychytané funkce, mezi kterými byly i jednoduché hry. V roce 2012 ale Microsoft výrobu a prodej Zune oficiálně ukončil, protože ani po mnohaletém úsilí a drahém marketingu se nepodařilo dostat ani do první pětky nejprodávanějších kapesních hudebních přehrávačů.

Diskuze (130) Další článek: Vybíráte herní periferii nebo hardware? Pak zapomeňte na nálepku Gaming

Témata článku: Technologie, Hardware, Software, Microsoft, Historie, Windows, Operační systémy, Mobilní telefon, Smart Watch, Zune, Chytré hodinky pro iphone, Chytré hodinky s telefonem, Pátý rok, Chytré hodinky pro ios, Nejprodávanější mobilní telefony, Chytré hodinky pro windows phone, Grafické prostředí, Alias, Dětské chytré hodinky, Rádiový signál, Profesionální uživatel, Chytré hodinky windows phone, Paušální poplatek, Chytré hodinky ios, Rádce, Herní počítač na Mall.cz


Určitě si přečtěte