3DWiser spustil Akademii 3D. Chce naučit tisknout jak firmy, tak amatéry

3D tiskárna nesmí chybět v dílně žádného kutila a stále většího počtu firem, nicméně pro naprosté začátečníky z řad amatérů i profesionální sféry je její obsluha docela oříšek.

3D tisk je nadále především řemeslo, které se musí každý naučit a hlavně si ho zažít. Řešením může být předplatné v některé z tuzemských komunitních dílen, vlastní školení už ale nabízejí i někteří specialisté z oboru.

Pražská Akademie 3D

Na nedávném strojírenském veletrhu v Brně nám pokročilý 3D tisk vysvětlil náš exkolega Tomáš Vít, který se dnes věnuje propagaci aditivní výroby ve společnosti 3DWiser. Určitě se podívejte na speciál z MSV 2022.

No, a právě 3DWiser spustil svoji vlastní Akademii 3D, ve které vás ve svém pražském centru naučí:

  • Základy běžného 3D tisku
  • 3D modelování
  • 3D skenování
  • Základy aditivní výrobou

Pro firmy pak nabízí také školení na míru. Kurzy jsou prezenční, začínají na rozsahu 3 hodin a účastníci je absolvují v Aplikačním centru 3D tisku v pražském Hloubětíně.

„V rámci naší Adademie 3D si přijdou na své jak začátečníci, kteří se chtějí naučit pracovat s profesionálními 3D tiskárnami a 3D skenery, tak i pokročilí konstruktéři toužící jít až na dřeň možností 3D tisku z termoplastů, pryskyřic, kompozitů či kovů. Kromě základních kurzů pro širší veřejnost, které mohou být výborným dárkem i k Vánocům, nabízíme také školení na míru průmyslu – třeba pro celý tým konstruktérů na více dnů,“ říká Tomáš Soóky, ředitel společnosti 3DWiser. 

Kde končí hobby a začíná profi. Speciál o 3D tisku:

Váš názor Další článek: Google sloučí týmy Map Google a Waze. Důvodem je snižování výdajů, aplikace zůstanou oddělené

Témata článku: , , , , , , , , , , , , ,