Air Bank zavádí tmavý režim, zatím ale jen v aplikacích

Air Bank zavádí tmavý režim, zatím ale jen v aplikacích

Roky fanoušci volali po tom, aby Air Bank u svých mobilních aplikací nasadila tmavý režim šetřící energii na AMOLEDech a neoslňujících v noci (i) na LCD. Čekání skončilo, My Air 6.3.0 tuto funkci konečně zavádí a uživatelé si mohou zvolit tmavý režim ručně či volbu ponechat podle systémového nastavení.

My Air pro Android (Play Store) se aktualizuje průběžně, takže řada uživatelů ještě novou verzi nemá. Na iOS (App Store) je už novinka ke stažení. Kromě upraveného vzhledu přináší i hlasovou asistentku Anetu, která na Androidu funguje od února.

Air Bank zatím neplánuje tmavý režim nasadit v internetovém bankovnictví na webu. Dosud konkurenční Moneta (než se obě firmy spojí) jej ale nabízí i tam.

„Banku, kterou můžete mít rádi,“ již využívá 850 tisíc klientů, z toho více než 600 tisíc se spoléhá na mobilní aplikaci. Bezmála 250 tisíc uživatelů pak pomocí mobilu také bezkontaktně platí.

Diskuze (6) Další článek: Při výběru pracovního počítače naslouchejte svým potřebám

Témata článku: Android, iOS, Mobilní aplikace, Play Store, App Store, Banka, Tmavý režim, Air Bank, Aneta, Režim, Řada uživatelů, Moneta, Volby, Aplikace, Uživatelé, Telefony s Androidem na Heureka.czSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Seagate chce co nejdříve dohnat WD. Uvede vlastní 22TB pevný disk
Karel Javůrek
ÚložištěPevné diskySeagate
25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

Jaromír PukMarek Čech
Filmy, které musíte vidět
Studie sledovala přesnost chytrých hodinek. V měření kalorií jsou prakticky nepoužitelné

Studie sledovala přesnost chytrých hodinek. V měření kalorií jsou prakticky nepoužitelné

** Chytré hodinky dnes změří spoustu věcí, přeností ale někdy pokulhávají ** Studie se zaměřila na měření spálených kalorií ** Výsledky pro žádné z hodinek nedopadly dobře

Martin Miksa
MěřeníChytré hodinkyApple Watch