Banka | Fintech

Aplikace DoKapsy od ČSOB je dostupná i pro ty, kteří nejsou klienty banky. Proč ji používat?

ČSOB svým klientům život komplikuje tím, že je „nutí“ používat hned tři mobilní aplikace pro Android a iOS. Smartbanking slouží k běžné správě účtů a odesílání plateb. Smart klíč se využívá pro přihlašování a ověřování plateb na internetu coby náhrada SMS. A poslední nazvaná DoKapsy různé bonusy. A právě ta se nově otevírá i uživatelům, kteří u ČSOB (či Poštovní spořitelny) nemají účet.

Má smysl ji používat? To záleží, jestli využijete ony výhody. DoKapsy uchovává věrnostní kartičky z obchodů. Ty ale uložíte i přímo do Google Pay, Apple Pay nebo aplikací jako Stocard, Moje Portmonka či Kupi.

Dále umožní také platit na vybraných parkovištích ve městech: Holešov, Chotěboř, Letohrad, Moravské Budějovice, Nové Strašecí, Pozlovice, Tábor, Uherský Brod, Ústí nad Labem a Vsetín. Není třeba mít účet nebo kartu od ČSOB, přes bránu lze zaplatit libovolnou kartou. Zde však může být náhradou aplikace ParkSimply fungující na stejných místech.

Co se může hodit, jsou slevové kupóny. Těch je sice plný internet a podobné bonusové programy má každý druhá banka, ale proč nevyužít další. Zrovna teď tam jsou 10% slevy na libovolné zboží v Datartu nebo Xiaomi Czech, o 20 % nižší ceny na Zootu atd. Abyste mohli tyto slevy využívat, musíte v aplikaci zaregistrovat telefonní číslo a e-mail a souhlasit, že vás může někdo kontaktovat s marketingovou nabídkou. Na to pozor.

Klienti ČSOB pak skrz aplikaci ještě mohou spravovat své platební karty nebo aktivovat službu Na cesty slibující výhody při nákupech v zahraničí. DoKapsy letos nahradila dřívější aplikaci NaNákupy, která měla tytéž výhody, ale navíc s ní šlo také bezkonktaktně platit v kamenných obchodech. ČSOB se ale této možnosti vzdala ve prospěch Google Pay.

Takhle bude vypadat nová aplikace Google Pay:

Diskuze (6) Další článek: Velká Británie schválila vakcínu proti COVID-19 od Pfizeru, ostatní země kritizují unáhlené rozhodnutí

Témata článku: Byznys, Internet, Android, iOS, Google Pay, SMS, Apple Pay, Banka, Fintech, Zoot, ČSOB, NaNákupy, Chotěboř, Datart, Letohrad, Tábor, Vsetín, Poštovní spořitelna, Holešov, Věrnost, Výhoda, Ústí nad Labem, Klient, Účet, Uherský Brod


Určitě si přečtěte

WhatsApp konečně umožní smazat velké soubory z konverzací, aby nezabíraly místo
Vladislav Kluska
WhatsAppFacebookInstant Messaging
Google chystá funkci, která z chytrého Gmailu udělá hloupý Gmail
Lukáš Václavík
SoukromíGmailGoogle
Archivovat data do cloudu, na HDD, SSD, DVD, nebo Blu-ray? Co je nejvýhodnější?

Archivovat data do cloudu, na HDD, SSD, DVD, nebo Blu-ray? Co je nejvýhodnější?

** Kam doma natrvalo uložit data? Vyplatí se ještě optická média? ** Jaké kapacity disků a médií má smysl koupit? ** Cenovou výhodnost si ukážeme na příkladech s 2TB úložištěm

Lukáš Václavík | 118

Lukáš Václavík
ZálohováníÚložištěPevné disky
Zapomeňte na destičky. Raspberry Pi 400 je nový počítač zabudovaný do klávesnice
Lukáš Václavík
Raspberry PiPočítače
Šéf Spotify: Budeme zdražovat. Náš obsah se zlepšil
Markéta Mikešová
PředplatnéSpotify
Vyšel Windows 10 October 2020 Update. Poradíme, jak je stáhnout a co je nového
Vladislav Kluska
October 2020 UpdateWindows 10
Messenger a Instagram přicházejí v Evropě o funkce. Kvůli nové směrnici o soukromí
Vladislav Kluska
EvropaInstagramFacebook Messenger