Mall Pay nabízí vlastní „kreditní“ karty s odloženou platbou. Říká jim skipovací

Mall Pay nabízí vlastní „kreditní“ karty s odloženou platbou. Říká jim skipovací

Mall Pay představil svoji novou platební kartu s podporou odložených plateb. Aby se odlišil od běžných kreditek, říká ji Skipovací karta.

Český fintech doposud nabízí službu odložených plateb u více než 100 partnerských e-shopů, skipovací karta však umožní platit prakticky u kohokoliv a zároveň nechybí ani podpora systému Apple Pay a Google Pay nebo bezplatné výběry z bankomatu u partnerské ČSOB.

Klepněte pro větší obrázek
Mall Pay spustil vlastní karty s odloženou platbou. Říká jim „skipovací.“

Je tedy skipovací karta klasickou kreditkou? Mall Pay se dušuje, že nikoliv. Není svázaná s klasickým bankovním účtem a není to ani obvyklý úvěr s úročením. Před jejím získáním si vás ale fintech samozřejmě proklepne, byť slibuje, že to bude trvat nejvýše pár minut.

Podporuje Apple Pay i Google Pay

Podle bonity pak získáte odložení platby do výše až 50 000 korun na dobu až 50 dnů. To se může hodit i těm, kteří zakoupené zboží v zákonné lhůtě často vracejí a tímto způsobem se vyhnout formalitám.

Klepněte pro větší obrázek
Mall Pay nabízí čtyři tarify

Kartu nastavíte a ovládáte přímo v mobilní aplikaci Mall Pay pro Android a iOS a k dispozici jsou čtyři tarify. Základní bezplatné tarify nabízejí odložené nakupování u partnerů, zpoplatněné tarify za 39 Kč a 89 Kč měsíčně pak i zmíněnou skipovací kreditku a další bonusy. Třeba služby řemeslníka.

Diskuze (9) Další článek: Jetson Nano se přibližuje RPi. Nvidia výrazně zlevnila svůj minipočítač

Témata článku: Google, Byznys, Google Pay, Česko, Apple Pay, Fintech, Mall.cz, Kreditka, Tarif, ČSOB, Bankomat, E-shop, PlatbaVyzkoušeli jsme Google Play Pass. Prakticky neomezené hraní bez reklam za měsíční paušál rozhodně stojí

Vyzkoušeli jsme Google Play Pass. Prakticky neomezené hraní bez reklam za měsíční paušál rozhodně stojí

** V Česku už rok funguje služba Play Pass ** Původní počet her a aplikací se stále rozšiřuje ** Měsíc bezplatného hraní vás utvrdí v tom, že s reklamami na Androidu už hrát chtít nebudete

Martin Chroust
Play PassVyzkoušeno
Nejpirátěnější filmy: Co se teď nejvíc stahuje (aktualizace říjen 2021)

Nejpirátěnější filmy: Co se teď nejvíc stahuje (aktualizace říjen 2021)

Vzali jsme týdenní přehledy nejstahovanějších filmů, které se objevují na torrentech, a spojili je do jednoho žebříčku. Tohle jsou aktuálně filmy, o které je na světě největší zájem, které se nejvíc pirátí.

Ondřej Králík
Filmy a seriály
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály