Pavel Doležal: Google Apps a Chromebooky rychle rostou

Hostem Connected je Pavel Doležal z Netmailu, jež patří mezi 5 největších partnerů Googlu pro Google Apps a Chromebooky v Evropě, Africe a na Blízkém východě.
Pavel Doležal: Google Apps a Chromebooky rychle rostou

Hostem Connected je Pavel Doležal, partner ve společnosti Netmail, která patří mezi 5 největších partnerů Googlu pro nasazování Google Apps, Chromebooků a Google Search Appliance v regionu Evropy, Blízkého východu a Afriky (EMEA). Pavel aktuálně pobývá několik dní v týdnu v Londýně, kde se stará o další expanzi firmy.

Google se díky službě Google Apps a na ní navázané produkty hodně aktivně tlačí do firem a Netmail je jeden z velkých partnerů, kteří těmto společnostem pomáhají technologie Googlu nasazovat. Pavel Doležal v rozhovoru vypráví o tom, jak Google expanduje i mimo tradiční služby pro uživatele, co to znamená pro Microsoft a jeho Office, ale i další IT giganty, jak výrobci počítačů stále více počítají s Chromebooky běžícími na Chrome OS a podobně.

Na pořadu spolupracujeme s UPC a SAT Plus. Starší díly můžete sledovat zde.

Předchozí díly Connected

Témata článku: Video, Google, Byznys, Cloud, Rozhovory, Connected, Chromebooky, Google Apps, Google Plus, Jakub, UPC televize, Londýn, Pro Plus, Růst, Předchozí den, Expanze, Velká expanze, Starý pořad

5 komentářů

Nejnovější komentáře

  • votruyen6 16. 12. 2013 20:42:13
    Super host dneska!!! Video se mi velice líbilo, jelikož tématika byla...
  • rossni77 16. 12. 2013 13:15:44
    Mám tu několik poznámek shrnutých do bodů, říkám tomu "destero moderátora...
  • sgaba 16. 12. 2013 11:46:52
    Vždy když se mluví o těchto věcech, tak se mi z nějakýho důvodu udělá...
Určitě si přečtěte