Odběr novinek

Každý den můžete do své e-mailové schránky zdarma dostávat přehled aktuálních článků, které vyšly na Živě.cz. Zadejte svoji e-mailovou adresu a klepněte na tlačítko Přihlásit k odběru novinek. Přihlášení potvrďte v e-mailu, který vám hned zašleme. Odběr novinek budete moci kdykoli odhlásit.

Pokud máte zájem o ryze textovou podobu zpráv bez háčků a čárek, zaškrtněte toto políčko.
Při potvrzení tohoto políčka souhlasíte se zasíláním informačních e-mailů vydavatelství CZECH NEWS CENTER a. s., v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. O některých službách informační společnosti. Každý e-mail bude obsahovat návod k odhlášení odběru podobných e-zpráv.Co obsahuje denní e-mail s novinkami

E-mail s novinkami ze Živě.cz najdete ve své schránce každý den časně ráno, bude vás informovat o článcích, které vyšly o půlnoci, o nashromážděných bleskovkách z předchozího dne a také o nových programech.

Nemusíte hned spouštět prohlížeč, stačí nahlédnout do e-mailu a hned uvidíte, co je na Živě.cz nového. A pokud se vám nějaký článek nebo aktuální zpráva zalíbí, stačí kliknout a můžete číst.

A takový přehled pak můžete očekávat každý den ve své schránce:

Pokud jste si zvykli na odběr zpráv prostřednictvím RSS, nabízí Živě.cz samozřejmě i tuto možnost. Stačí si přihlásit kanál RSS Živě.cz. A kdybyste měli zájem pouze o pár upozornění na ty největší zajímavosti, sledujte Živě.cz na Twitteru.

Není nám cizí ani Facebook, kde ale nenajdete žádné oficiální zpravodajství. To je místo pro drby z redakce a zákulisní legrácky – facebook.com/zive.cz