Nová grafika serveru Auto iDNES

Nová grafika a obohacení obsahu – to je inovované auto.idnes.cz.
Nová grafika serveru Auto iDNES

Auto iDNES, motoristický server z rodiny iDNES, se může pochlubit zásadní grafickou proměnou i obsahovými změnami.

 

Nový design se nese ve znamení větší přehlednosti a čtenářům přináší především snazší orientaci na stránkách. Na adrese http://auto.idnes.cz nyní čtenář pohodlně najde veškeré informace a služby, které Auto iDNES nabízí: aktuální i nejčtenější články, autonovinky, autokvíz i veškeré doprovodné služby.

 

Se změnou grafiky přichází i změna některých základních reklamních pozic. V rámci sjednocování reklamních formátů na všech serverech rodiny iDNES je současný Wide Square 240x240 pxl nahrazen novým, a to 300x300 pxl, který je nově umístěn nejen v článcích, ale také přímo na homepage Auto iDNES.

 

Novou grafiku doprovázejí i změny v obsahové části. Základním pilířem samozřejmě zůstává zpravodajství: novinky ze světa motorismu, žhavé novinky na trhu automobilů, odlehčené informace v rubrice Čím jezdí slavní, informace z motoristického sportu a ze světa Formule 1.

 

Novinkou jsou redakční testy vozůkaždý týden objeví čtenáři na Auto iDNES hodnocení vzhledu, jízdních vlastností, interiéru, velikosti zavazadelníku, bezpečnosti, spotřeby vybraného vozu, doplněné bohatou fotogalerií. Na rozdíl od dosavadních testů přebíraných z deníku MF DNES se nyní jedná o redakční testy iDNES, které svou kvalitou a rozsahem překonají všechny dosud uveřejněné testy.

 

Zpravodajské informace doplňují nejrůznější služby s automobilismem spojené: autokatalog, dopravní zpravodajství z celé ČR, přehled nejlevnějších cen benzínu, praktický plánovač cest po celé Evropě a možnost on-line nákupu automobilů za výhodné ceny.

 

Oproti ostatním serverům českého internetu věnujícím se autům je Auto iDNES zaměřeno mnohem více na zpravodajství, chlubit se může především aktuálností svých informací i širokou škálou doprovodných služeb. Z cca 46 000 unikátních čtenářů za měsíc je 69 % ve věku do 32 let a 42 % s vysokoškolským vzděláním.

 

 

 

 

O společnosti MAFRA:

 

Společnost MAFRA, a.s. je vydavatelem deníku Mladá fronta DNES a spolu se svou dceřinnou společností Mobil Media, a.s. provozovatelem nejnavštěvovanějšího zpravodajského serveru iDNES. iDNES je nositelem ocenění v anketě Zavináč 2001 v kategorii „Nejlepší zpravodajský web“.

iDNES nabízí nejkvalitnější a nejkomplexnější zpravodajství na českém internetu – obecné na adrese zpravy.idnes, sportovní na sport.idnes, ekonomické (ekonomika.idnes.cz), finanční (fincentrum.cz), technické na mobil.cz, zpravodajství ze světa počítačů (technet.cz), informace pro motoristy na auto.idnes.cz, novinky ze světa bydlení na dumabyt.idnes.cz, cestovatelské aktuality na cestovani.idnes.cz, informace ze společnosti revue.idnes.cz, novinky na poli elektronické zábavy (bonusweb.cz).

 

 

 

 

 

V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

        

Renata Fiedlerová, manažerka marketingu                                         

tel. 2 2206 4274, renata.fiedlerova@idnes.cz         

MAFRA, a.s., Vinohradská 10, Praha 2

 

Roman Latuske, člen vedení společnosti MAFRA

tel. 2 2206 3300, roman.latuske@idnes.cz

MAFRA, a.s., Na Příkopě 31, Praha 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Váš názor Další článek: Microsoft: Windows XP SE skutečně nebudou

Témata článku: Obecné zpravodajství, Cestovatelský web, Doprovodný vůzGoogle odstavil ruský botnet, jež využívá technologii blockchainu a infikoval více než milion počítačů

Google odstavil ruský botnet, jež využívá technologii blockchainu a infikoval více než milion počítačů

** Google odstavil ruský botnet Glupteba ** Přesto není vyhráno – využívá totiž technologii blockchainu ** Hackeři tak mohou získat kontrolu nad botnetem zpět

Karel Kilián
BlockchainBotnetGoogle
Programujeme ZX Spectrum: Ten nejhloupější možný program v Basicu
Jakub Čížek
Pojďme programovat elektronikuHistorieProgramování
Švýcaři legalizovali sebevražednou kapsli Sarco vytištěnou na 3D tiskárně

Švýcaři legalizovali sebevražednou kapsli Sarco vytištěnou na 3D tiskárně

** Firma Exit International chce usnadnit proces asistované sebevraždy ** Jako řešení nabízí „kapsli“ Sarco vytištěnou na 3D tiskárně ** S důstojným odchodem pomůže dusík a umělá inteligence

Karel Kilián
ŠvýcarskoSebevraždaTechnologie
Seagate začne prodávat 20TB pevné disky i běžným smrtelníkům
Karel Javůrek
ÚložištěPevné diskySeagate
Rusko obviňuje astronautku NASA ze sabotáže Mezinárodní vesmírné stanice
Jiří Černý
Mezinárodní vesmírná staniceNASARusko
Nejpirátěnější filmy: Co se teď nejvíc stahuje (aktualizace prosinec 2021)

Nejpirátěnější filmy: Co se teď nejvíc stahuje (aktualizace prosinec 2021)

Vzali jsme týdenní přehledy nejstahovanějších filmů, které se objevují na torrentech, a spojili je do jednoho žebříčku. Tohle jsou aktuálně filmy, o které je na světě největší zájem, které se nejvíc pirátí.

Ondřej Králík
Filmy a seriály