Společnost HONOR oficiálně představuje novou řadu HONOR View30 a HONOR MagicWatch 2

  • Společnost HONOR uvádí na trh první řadu chytrých telefonů HONOR View30 a HONOR View30 PRO s duálním režimem 5G
  • HONOR View30 a HONOR View30 PRO se pyšní trojitou SuperSensing AI kamerou, Aurora NANO Texture designem, výkonnou čipovou sadou Kirin 990 AI a GPU Turbo 4.0
  • HONOR MagicWatch 2 jsou inteligentní hodinky s 14denní výdrží baterie díky čipsetu Kirin A1
Společnost HONOR oficiálně představuje novou řadu HONOR View30 a HONOR MagicWatch 2

Globální výrobce chytrých telefonů HONOR představil v Číně svůj první 5G chytrý telefon s duálním režimem. Uvedení řady HONOR View30 označuje začátek éry chytrých telefonů s 5G sítí a zdůrazňuje vizi a směrování značky k novému typu inteligentích zařízení. HONOR View30 a HONOR View30 PRO jsou první telephony značky HONOR, které jsou vybavené čipovou sadou KIRIN 990 a podporují dvoupásmovou síť 5G s plným přístupem.

Řada HONOR View30 byla představena ve dvou verzích – View30 PRO a View30. Obě verze jsou v současné době dostupné pouze na čínském trhu. Společnost HONOR také představila nové nositelné příslušenství HONOR MagicWatch 2. Tyto inovativní hodinky svědčí o dokonalosti nositelných produktů značky HONOR, které nabízejí až 14denní výdrž baterie díky čipové sadě KIRIN A1, inteligentní a promyšlené technologie na sledování zdraví a cvičení, různé varianty ciferníků a čtyři varianty pásků.

Řada HONOR View30, která byla vyvinuta s průlomovou technologií 5G, bude prvním chytrým telefonem společnosti, který podporuje architektury NSA a SA. Řada je také vybavena duálním režimem 5G/4G, který řeší potřeby uživatelů dual-SIM v éře 5G při zachování kompatibility s dalšími různými síťovými standardy, jako jsou 4G, 3G a 2G. HONOR View30 a HONOR View30 PRO, vyzbrojený nejnovější čipovou sadou KIRIN 990, umožňuje špičkový 5G zážitek prostřednictvím množství 5G aplikací v chytrých domácnostech, při cestování a hraní.

Série HONOR View30, první chytrý telefon značky HONOR s duálním 5G režimem

Fotoaparát HONOR View30 PRO nabízí trojitý fotoaparát SuperSensing, který zahrnuje 40Mpx hlavní fotoaparát Sony IMX600, 12Mpx super širokoúhlý fotoaparát s filmovým objektivem a 8Mpx teleobjektiv. Model HONOR View30 má podobné specifikace, jen se liší super širokoúhlou kamerou, která nabízí 8Mpx. Tato Matrix kamera zdůrazňuje závazek značky HONOR vyvíjet smartphony s vynikajícími fotografickými schopnostmi, které uživatelům umožňují zachycovat jejich život skrze filmový objektiv. Další kamera HONORU View30 PRO má 12Mpx s podporou fúze světla 4v1 a RGGB senzorem a 109°super širokoúhlým objektivem, které dokážou zachytit fotky a videa ve filmové kvalitě. Jeho přední duální kamera se skládá z 32Mpx AI a 8Mpx širokoúhlého objektivu.

Pokrok v mobilní technologii a rozšiřování smart elektroniky změnily způsob, jakým uživatelé využívají jejich chytré zařízení. Společnost HONOR je v čele tohoto vývoje a neustále inovuje, aby vytvořila produkty, které vyhovují všem aspektům tohoto způsobu života. V rámci strategie loT, uvedla společnost HONOR na trh fitness náramky, chytré hodinky a audio zařízení, jejichž cílem je vytvořit spotřebitelům propojenější a inteligentnější svět.

Klepněte pro větší obrázek

Smart a zdravý životní styl pomocí HONOR MagicWatch 2

Spolu s řadou HONOR View30 uvedla společnost také HONOR MagicWatch 2, technologicky vyspělé a moderní hodinky. Díky čipové sadě KIRIN A1, má HONOR MagicWatch 2 úžasnou výdrž baterie, a to až 14 dní, což je řadí na první místo mezi chytrými hodinkami Android na trhu. Kromě toho také nabízí až 15 fitness režimů (8 outdoorových a 7 indoorových). Monitoring spánku, stresu a srdeční frekvence poskytuje přehled o zdravotním stavu v reálném čase, což umožňuje zůstat v nejlepší zdravotní a fyzické kondici.

HONOR MagicWatch 2 je vybavený technologií HUAWEI TruSleep™2.0, který umožňuje přesně sledovat a diagnostikovat 6 běžných typů poruch spánku a poskytnout více než 200 odpovídajících návrhů přizpůsobených Vašemu spánku za účelem zlepšení jeho kvality. HONOR MagicWatch 2 může také vyhodnotit úroveň Vašeho stresu, když se cítíte napjatý, abyste dosáhli klidu s podporou technologie HUAWEI TruRelax™. Prostřednictvím technologie HUAWEI TruSeen™ může HONOR MagicWatch 2 sledovat Vaši srdeční frekvenci 24/7 a zasílat upozornění v případě, že dojde ke zvýšení/snížení běžné úrovně. HONOR MagicWatch 2 funguje skvěle i pod vodní hladinou až do 50 metrů a dokáže sledovat Vaši srdeční frekvenci a zaznamenat Vaše SWOLF skóre, vzdálenost, rychlost nebo spálené kalorie. Veškerá osobní data o zdraví lze synchronizovat s předinstalovanou aplikací HUAWEI Zdraví, abyste si mohli zaznamenávat informace o Vašem zdraví a lépe se poznat.

Uvedením řady HONOR View30 je prvním z mnoha kroků společnosti HONOR ve snaze rozšířit potenciál technologií 5G a dosáhnout všestranějšího inteligentního bydlení. Sada fitness a audio produktů společnosti HONOR je dokonalým doplňkem prvotřídních produktů HONOR View30 a HONOR View30 PRO.

Další článek: Šílení modeři vyndali rychlejší paměti GDDR6 z GeForce RTX 2080 Super a napájeli je do GeForce RTX 2080 Ti


Určitě si přečtěte

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

** Máme tu další českou phishingovou vlnu ** Podle průzkumů máme stále problém s kybernetickou gramotností ** Nebezpečím jsou děti, které opouštějí rodiče

Jakub Čížek | 34

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

** Sociální síť TikTok získala stamiliony uživatelů a stále roste ** Jaký obsah na ní najdete a co můžete v jejím rámci čekat? ** Je to zábava pro mladé, nebo platforma pro úchyláky?

Karel Kilián | 34

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

** Kolem baterií a akumulátorů koluje řada mýtů, nepravd a polopravd ** Dnes vám devět z nich zkusíme vyvrátit na základě faktů ** Většina z nich totiž neplatí pro moderní lithiové baterie

Karel Kilián, David Polesný | 99

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

** Wi-Fi zásuvky nevyrábí pouze Čína ** Vyzkoušeli jsme českou Netio PowerCable ** Je přímo určená pro vývojáře, má totiž jednoduché JSON API

Jakub Čížek | 43

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

** Součástí Windows 10 je integrovaný antivirový program. Stačí to? ** Představíme vám sedm aplikací na boj proti virům a malwaru ** Všechny jsou k dispozici zdarma a některé ani nemusíte instalovat

Karel Kilián | 31