Společnost Informatica se udržela v kvadrantu ”Leaders” ETL (Extraction, transformation and loading)

18. dubna 2003
K dispozici WinAmp 2.91
Přední analytická agentura Gartner ocenila společnost Informatica za schopnost naplňovat své plány a vize
Společnost Informatica se udržela v kvadrantu ”Leaders” ETL (Extraction, transformation and loading)

Praha, 31. března 2003 – Místní zastoupení společnosti Informatica, Inc., lídra v oblasti datové integrace a software pro business analýzu, reprezentované společností Sybase ČR, s. r. o., oznamuje, že podle zprávy agentury Gartner (na stránce www.gartner.com/reprints/informatica/112769.html), si Informatica udržela svou pozici v kvadrantu ”Leaders”. Do této skupiny zařazuje agentura Gartner dodavatele, kteří mají v současnosti vysokou výkonnost, jasnou představu o dalším směřování trhu a cílevědomě se snaží udržet čelní postavení na trhu. Sybase ČR zastupuje společnost Informatica ve střední a východní Evropě.

“Zařazení do kvadrantu ”Leaders” chápeme jako velké uznání a potvrzení správnosti našeho strategického směru a ocenění inovací produktů a činnosti firmy,” uvedl Gaurav Dhillon, prezident a generální ředitel společnosti Informatica. “Jsme pyšní na to, že se náš produkt PowerCenter velmi rychle stává globálním standardem integrace firemních dat, zejména v souvislosti s tím, jak si svět začíná uvědomovat, že integrace dat není v dnešním komplexním prostředí informačních technologií pouze jednou z možností, nýbrž nezbytnou nutností. V rámci uskutečňování naší vize “podnikání v reálném čase” budeme i nadále představovat široké možnosti využití našich produktů předními společnostmi k řešení celé řady problémů integrace dat v reálném čase v analytické i provozní oblasti.”

Produkt Informatica PowerCenter je přední platforma integrace firemních dat, kterou využívají přední veřejné a státní organizace pro migraci dat, integraci aplikací a ukládání dat. Software pro integraci dat společnosti Informatica používá jako základ pro svou obchodní analytiku sedmdesát devět společností ze žebříčku Fortune 100 – včetně 75 % největších firem z oblasti výroby, energetiky, léčiv, financí, komunikací a zábavy.

 

O společnosti Informatica, Inc.

Společnost Informatica Corporation patří k předním poskytovatelům obchodního analytického softwaru, který pomáhá více než 1600 světovým organizacím efektivně řídit a monitorovat obchodní operace celého podniku. Produkty společnosti Informatica protínají široké spektrum zákazníků a jsou k dispozici nejen jako běžné krabicové řešení, ale zejména v podobě komplexních systémů či originálních řešení na klíč s datovými sklady, která splňují i nejnáročnější představy a požadavky klientů.

Více informací naleznete na www.informatica.cz.

 

 

O společnosti Sybase ČR, s. r. o.

Sybase ČR, s. r. o., je předním dodavatelem softwarové infrastruktury, aplikačního softwaru a IT služeb. Sybase ČR působí zejména v České republice, kde zastupuje společnost Sybase, Inc., a v celém regionu střední a východní Evropy, kde zastupuje společnosti Informatica a Oncontact. Více informací o společnosti Sybase ČR naleznete na webových stránkách http://www.sybase.cz .

 

Kopie této tiskové zprávy je k dispozici na stránkách společnosti Sybase ČR
a portálu pro novináře
www.PRnet.cz.

 

Váš názor Další článek: K dispozici WinAmp 2.91

Témata článku: Software


Určitě si přečtěte

Čistič moře nejenže nefunguje, ale navíc se láme

Čistič moře nejenže nefunguje, ale navíc se láme

** Zařízení v hodnotě 40 milionů dolarů mělo sbírat z hladiny oceánu plovoucí plastový odpad ** Mise ale nenaplňuje očekávání ** Šest set metrů dlouhé monstrum nejen moře nečistí, ale navíc rozpadá

Jaroslav Petr | 26

Nový iPhone a další novinky Applu: sledujte, na co se zase budou stát fronty

Nový iPhone a další novinky Applu: sledujte, na co se zase budou stát fronty

** Apple dnes představuje nové produkty v čele s novými iPhony ** Nemusí zůstat jen u telefonů, čekají se i další novinky ** Úvodní přednáška začíná v 19:00 našeho času

David Polesný | 57

Photolemur 3: Prostě do něj přetáhnete fotky a začne se dít magie. Tedy údajně...

Photolemur 3: Prostě do něj přetáhnete fotky a začne se dít magie. Tedy údajně...

** Je lepší nabušený Photoshop, nebo program s jedním tlačítkem? ** Photolemur si myslí to druhé ** Tento fotoeditor neumí skoro nic, a přitom (skoro) všechno

Jakub Čížek | 22